{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI PRO B760M-P LGA 1700 1xDP 1xHDMI |
| Opis: | MSI PRO B760M-P - Płyta główna - microATX - Gniazdo LGA1700 - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711377086578 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - microATX |
| Typ chipsetu: | Intel B760 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługa 12. i 13. Generacji Generation Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 5800 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (O.C.), 5200 MHz, 5000 MHz, 5600 MHz, 5400 MHz |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0 |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8111H |
| Interfejsy sieciowe: | Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 2 x PCIe 4.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2242/2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x VGA 4 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Cechy BIOSu: | M-Flash, MSI ClickBIOS 5 |
| Cechy harware: | MSI Audio Boost, Debug LED, MSI Steel Armor, M.2 Shield FROZR, MSI Core Boost, MSI Memory Boost |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Tarcza IO, 2 x zestaw wkręt M.2 / kołek dystansowy |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | AIDA64 Extreme (wersja próbna na 60 dni), MSI Center |
| Zgodność z normami: | WEEE, FCC Part 15 Class B, DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 24.384 cm |
| Głębokość: | 24.384 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.