{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna MSI PRO B850-S EVO WIFI została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu solidnej i wydajnej platformy do budowy komputerów o wysokiej wydajności. Wyposażona jest w gniazdo procesora Socket AM5 i jest kompatybilna z procesorami z serii Ryzen 7000/8000/9000, dzięki czemu doskonale nadaje się do wymagających zastosowań i gier. Dzięki obsłudze pamięci DDR5 SDRAM i prędkościom do 8200 MT/s (O.C.) ta płyta główna zapewnia użytkownikom maksymalną wydajność pamięci, gwarantując optymalne wrażenia podczas pracy z komputerem. Płyta główna zawiera szereg szybkich portów i interfejsów, w tym USB-C 3.2 Gen 2 i HDMI, oferując wszechstronne opcje łączności. Kodek audio wysokiej rozdzielczości Realtek ALC897 poprawia jakość dźwięku, a zaawansowane funkcje chłodzenia i zasilania, takie jak 12+2+1-fazowy układ zasilania i EZ M.2 Shield FROZR II, zapewniają stabilną pracę. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4 użytkownicy mogą cieszyć się płynną łącznością i płynnym działaniem w sieci. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI PRO B850-S EVO WIFI AM5 ATX MB |
| Opis: | MSI PRO B850-S EVO WIFI - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711377422765 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B850 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8126VB |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 2 x antena 1 x DisplayPort |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | MSI ClickBIOS |
| Cechy harware: | 12+2+1 Phase Power Design, EZ M.2 Sheild FROZR II, EZ PCie Clip II, MSI PCIe Steel Slot, 6 Layer PCB, 2oz Copper PCB, MSI AI Engine, Frozr AI Cooling, ESD Protection, EZ Debug LED, ochrona przeciwprzepięciowa, MSI Memory Boost, tłumiki napięcia przejściowego, MSI Stainless Steel Back I/O, zabezpieczeniei przed przetężeniem, Extended Heatsink Design, wstępnie zamontowana tarcza I/O, radiator układu scalonego, MSI Core Boost |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena EZ Wi-Fi, zestaw wkręt M.2 / kołek, tarcza IO |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Szerokość: | 30.48 cm |
| Głębokość: | 24.384 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.