{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | OKI B433dn Mono LED Laser Singlefunction Printer 40ppm |
| Opis: | OKI B433dn - Drukarka - czarno-biały - Duplex - LED - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - do 40 str/min - pojemność: 360 arkusze - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| EAN: | 5031713074359 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | Drukarka grupy roboczej - LED - monochromatyczny |
| Lokalizacja: | Europa |
| Drukarka | |
| Prędkość drukowania: | Do 40 str/min - czarno-białe - A4 (210 x 297 mm) Do 42 str/min - czarno-białe |
| Technologia przyłączania: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W): | 1200 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks: | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 4.5 sek |
| Standardowe języki drukarki: | PCL 6, PCL 5C, EPSON FX, PostScript 3, PDF 1.7, IBM ProPrinter |
| Obługa nośników: | Podajnik papieru na 250 arkuszy, podajnik wielofunkcyjny na 110 arkuszy |
| RAM | |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.): | 512 MB / 512 MB (maks.) |
| Obsługa nośników | |
| Typy nośników: | Koperty, papier zwykły, pocztówki |
| Klasa nośników: | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika: | 216 x 1321 mm |
| Rozmiary nośników: | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), B6 (125 x 176 mm), B7 (88 x 125 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Gramatura nośnika: | 60 g/m² - 256 g/m² |
| Całkowita pojemność nośników: | 360 arkusze |
| Podajniki nośników: | Kaseta na papier: 1 x automatyczny - 250 arkusze waga: 60 g/m² - 256 g/m² Podajnik wielofunkcyjny: 1 x automatyczny - 110 arkusze waga: 60 g/m² - 163 g/m² |
| Maks. pojemność nośników: | 790 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych: | 150 arkusze |
| Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy(maks.): | 80000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna: | 10000 str. |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci: | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania: | TCP/IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 — host - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x Toner (czarny) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie: | AC 220-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 570 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 47 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.6 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 8/8.1/10 (32/64 bit), Apple MacOS X 10.10 - 10.13, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
| Emisja dźwięku (w stanie czuwania): | 30 dBA |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy): | 55 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 38.7 cm |
| Głębokość: | 36.4 cm |
| Wysokość: | 24.5 cm |
| Waga: | 13 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.