{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Projektor Optoma HZ151X został zaprojektowany tak, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia wizualne dzięki jasności 5000 lumenów i rozdzielczości Full HD 1080p. Ten projektor DLP oferuje oszałamiającą jakość obrazu, obsługując 1,07 miliarda kolorów i zapewniając współczynnik kontrastu na poziomie 2 000 000:1. Idealny do oglądania filmów i grania w gry wideo, charakteryzuje się krótkim czasem reakcji i minimalnym opóźnieniem sygnału wynoszącym zaledwie 8,4 ms, co gwarantuje płynne odtwarzanie i rozgrywkę. Dzięki solidnej obudowie, w której znajdują się wbudowane głośniki, oraz szerokiej gamie opcji połączeń, w tym dwóm wejściom HDMI i złączu USB, model HZ151X spełnia różnorodne potrzeby. Działa cicho, generując hałas na poziomie zaledwie 29 dB, dzięki czemu nadaje się do każdego środowiska. Tryb oszczędzania energii projektora oraz żywotność lampy laserowej wynosząca 30 000 godzin dodatkowo zwiększają jego praktyczność, umożliwiając dłuższe sesje oglądania przy mniejszym zużyciu energii. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OPTOMA HZ151X Laser Projector 1080p 5000lm |
| Opis: | Optoma HZ151X - Projektor DLP - laser - przenośny - 3D - 5000 lumeny - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p |
| EAN: | 5055387600553 |
| Reklamacje: | 60 months projector, 12 mo.max. 1000h la |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Projektor DLP - 1080p |
| Możliwość 3D: | Tak |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik, panel klawiszy |
| Projektor | |
| Jasność: | 5000 lumeny |
| Współczynnik kontrastu: | 2000000:1 |
| Odległość projekcji: | 1 m - 10 m |
| Stosunek szerokości do odległości obrazu: | 1.13 - 1.47:1 |
| Jednolitość: | 75 % |
| Rozdzielczość: | Full HD - Full HD (1920 x 1080) |
| Wspólczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Kolory: | 1,07 miliarda kolorów |
| Maksymalna szybkość synchronizacji (pion x poziom): | 120 Hz x 135 kHz |
| Typ lampy: | Laser |
| Żywotność lampy: | Do 30000 godzina(y) |
| Sterowanie i regulacja: | Korekcja zniekształcenia trapezowego |
| Języki OSD: | Arabski, czeski, duński, duński, angielski, perski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, norweski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński (uproszczony), hiszpański, szwedzki, chiński (tradycyjny), turecki, wietnamski |
| Charakterystyka: | Obsługa proporcji obrazu 4:3, obsługa proporcji obrazu 16:10, praca 24/7, opóźnienie wejściowe 8,4 ms, Energy Saving Mode, High Dynamic Range (HDR), Amazing Color, tryb gry, Auto Power Off, 24p True Cinema, DuraCore |
| Obiektyw | |
| Rodzaj zoomu: | Manualny |
| Wskaźnik zoomu: | 1,3x |
| Kierunek korekcji zniekształceń trapezowych: | Pionowy, pozioma |
| Korekcja pionowa zniekształceń trapezowych: | -30 / +30 |
| Korekcja piozioma zniekształceń trapezowych: | -30 / +30 |
| Wejście sygnału video | |
| System TV: | J-NTSC, M-NTSC, NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL-B/G, PAL-D, PAL-H, PAL-I, PAL-M, PAL-N, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM K1, SECAM L |
| Interfejsy wideo: | HDMI, VGA |
| Formaty video telewizji cyfrowej: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720/50p, 720/60p, 1080/24p, 1080/50i, 1080/50p, 1080/60i, 1080/60p |
| Głośniki | |
| Typ: | Zintegrowany |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Mono |
| Moc wyjściowa / kanał: | 15 wat |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 2 x wejscie HDMI - złącze 19 pin HDMI Type A 1 x wejście VGA - D-Sub HD 15 pin (HD-15) 1 x szer. RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x USB tylko zasilanie) - 4 pin USB Typ A 1 x wyzwalacz 12 V 1 x wejście sygnału audio - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x wyjście sygnału audio - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x USB - 4 pin USB Typ A 1 x sieć - RJ-45 1 x wyjście 3D Sync |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Pilot, 2 x baterie AAA |
| Zabezpieczenia: | Gniazdo blokady zabezpieczającej (przewód blokady osobno w sprzedaży), zabezpieczenie hasłem, drążek bezpieczeństwa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | IP6X |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | AC |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 27.4 cm |
| Głębokość: | 21.6 cm |
| Wysokość: | 10.8 cm |
| Waga: | 2.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 4.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0 - 80% |
| Emisja dźwięku: | 29 dB |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.