{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48613722
Kod producenta: E3P7PK1E117
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 5055387669468
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 2,29 kg
| Opis | |
| Projektor Optoma ZH401e został zaprojektowany z myślą o prezentacjach i treściach multimedialnych. Dzięki jasności 4600 lumenów i wysokiemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 300 000:1 ten projektor cyfrowy zapewnia żywe i wyraźne obrazy nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Obsługuje rozdzielczość Full HD 1080p, zapewniając szczegółowość dostosowaną do wszystkich potrzeb użytkownika. Projektor wykorzystuje zaawansowaną technologię DLP i obsługuje ponad 1,07 miliarda kolorów, co ożywia obraz dzięki bogatej i wiernej kolorystyce. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OPTOMA ZH401e FullHD Laser Projector 1920x1080 White 4.600lumens Throw Ratio 1.48 / 1.62 Contrast Ratio 300.000:1 |
| Opis: | Optoma ZH401e - Projektor DLP - laser - przenośny - 3D - 4600 lumeny - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p |
| EAN: | 5055387669468 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Projektor DLP - 1080p |
| Możliwość 3D: | Tak |
| Praca w sieci: | Ethernet |
| Projektor | |
| Jasność: | 4600 lumeny |
| Współczynnik kontrastu: | 300000:1 |
| Rozmiar obrazu: | 76.2 cm - 762 cm |
| Odległość projekcji: | 1 m - 10 m |
| Stosunek szerokości do odległości obrazu: | 1.48 - 1.62:1 |
| Jednolitość: | 75 % |
| Rozdzielczość: | Full HD - Full HD (1920 x 1080) |
| Wspólczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Kolory: | 1,07 miliarda kolorów |
| Maksymalna szybkość synchronizacji (pion x poziom): | 120 Hz x 135 kHz |
| Typ lampy: | Laser |
| Żywotność lampy: | Do 30000 godzina(y) |
| Sterowanie i regulacja: | Korekcja zniekształcenia trapezowego |
| Języki OSD: | Arabski, czeski, duński, duński, angielski, perski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, norweski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński (uproszczony), hiszpański, szwedzki, chiński (tradycyjny), turecki, wietnamski |
| Charakterystyka: | Obsługa proporcji obrazu 4:3, obsługa proporcji obrazu 16:10, praca 24/7, projekcja 360 stopni, DuraCore, Amazing Color, Auto Power Off |
| Obiektyw | |
| Rodzaj zoomu: | Manualny |
| Wskaźnik zoomu: | 1,1x |
| Kierunek korekcji zniekształceń trapezowych: | Pozioma, pionowy |
| Korekcja pionowa zniekształceń trapezowych: | -30 / +30 |
| Korekcja piozioma zniekształceń trapezowych: | -30 / +30 |
| Wejście sygnału video | |
| System TV: | NTSC, PAL, SECAM, SDTV, HDTV |
| Interfejsy wideo: | VGA, HDMI |
| Formaty video telewizji cyfrowej: | 720p, 1080p |
| Głośniki | |
| Typ: | Zintegrowany |
| Moc wyjściowa / kanał: | 15 wat |
| Głośniki: | 1 x kanał mieszany |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 2 x wejscie HDMI - złącze 19 pin HDMI Type A 1 x wejście VGA - D-Sub HD 15 pin (HD-15) 1 x szer. RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x USB tylko zasilanie) - 4 pin USB Typ A 1 x wyzwalacz 12 V 1 x wejście sygnału audio - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x wyjście sygnału audio - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x USB - 4 pin USB Typ A 1 x sieć - RJ-45 1 x wyjście 3D Sync |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Pilot, 2 x baterie AAA |
| Zabezpieczenia: | Gniazdo blokady zabezpieczającej (przewód blokady osobno w sprzedaży), zabezpieczenie hasłem |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | IP6X |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | AC |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 27.4 cm |
| Głębokość: | 21.6 cm |
| Wysokość: | 11.4 cm |
| Waga: | 2.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 4.3 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 80% |
| Emisja dźwięku: | 31 dB |
| Emisja dźwięku (tryb ekonomiczny): | 29 dB |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.