{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| MultiPic 2.5 to doskonały rzutnik, który nie zawiedzie Cię nie tylko podczas seansu filmowego, ale także w czasie prezentacji biznesowej, czy wykładu naukowego. Obraz emitowany przez wyświetlacz LCD o 3-soczewkowym obiektywie można dostosować do własnych potrzeb, zmieniając proporcje i uzyskać rozmiar obrazu aż do 120". Naturalne odwzorowanie barw sprawia, że wyświetlane filmy i zdjęcia nabierają niezwykłej głębi. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OVERMAX Projector Multipic 2.5 |
| Opis: | Overmax MultiPic 2.5 - Projektor LCD - przenośny - 2000 lumeny - 1280 x 720 - 16:9 - 720p - biały |
| EAN: | 5903771701365 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Projektor LCD - 720p |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Projektor | |
| Jasność: | 2000 lumeny |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Rozmiar obrazu: | 102 cm - 305 cm |
| Rozdzielczość: | WXGA - 1280 x 720 (nieskompresowana ) / 1920 x 1080 (resized) |
| Wspólczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Typ lampy: | LED 50 wat |
| Żywotność lampy: | Do 50000 godzina(y) |
| Sterowanie i regulacja: | Korekcja zniekształcenia trapezowego |
| Charakterystyka: | Odtwarzanie zdjęć JPEG, odtwarzacz MP3, obsługa obrazów w proporcji 16:9, odtwarzanie zdjęć BMP, obsługuje format TXT, obsługa proporcji obrazu 4:3, ponowne odtwarzanie WAV, odtwarzanie FLAC, odtwarzanie zdjęć PNG, odtwarzanie WMA, odtwarzanie AAC, odtwarzanie M4A |
| Obiektyw | |
| Rodzaj regulacji ostrości: | Manualny |
| Wejście sygnału video | |
| Interfejsy wideo: | HDMI, composite video, USB |
| Formaty video telewizji cyfrowej: | 720p |
| Format cyfrowy video: | MPEG-4, AVI, DivX, WMV, MOV, FLV, RMVB, RM, VOB, DAT, MKV, TS, M2TS, TP, TRP |
| Głośniki | |
| Typ: | Zintegrowany |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Mono |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x HDMI - złącze 19 pin HDMI Type A 1 x zespolony video / wejście audio - mini-telefon 3,5 mm 1 x USB - 4 pin USB Typ A 1 x słuchawki |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Pilot bezprzewodowy |
| Zgodność z normami: | Directive 2012/19/EU |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | AC |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 6.7 cm |
| Waga: | 1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.