{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Pamięć USB Patriot to wygodne rozwiązanie do przechowywania danych o pojemności 128 GB, które pozwala użytkownikom łatwo przechowywać i przenosić pliki. Wyposażona w interfejs USB 3.2 Gen 1 / USB-C, zapewnia szybki transfer danych z prędkością do 100 MB/s, co sprawia, że zarządzanie plikami jest wydajne. Dzięki dołączonemu uchwytowi do breloczka ta pamięć flash została zaprojektowana z myślą o przenośności, umożliwiając użytkownikom przechowywanie ważnych danych w zasięgu ręki, gdziekolwiek się znajdują. Funkcja Plug-and-Play umożliwia płynną pracę na kompatybilnych urządzeniach bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT RAGE R550 256GB USB 3.2 Gen 1 Type A+C |
| Opis: | Patriot R550 - Pendrive USB - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C |
| EAN: | 4711378428834 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Pendrive USB |
| Pojemność pamięci masowej: | 128 GB |
| Pamięć | |
| Prędkość odczytu: | Do 100 MB/s |
| Typ interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 / USB-C |
| Charakterystyka: | Plug and play, uchwyt pęku kluczy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11, Linux 2.4 lub wyższy, Apple MacOS X 10.6 lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 69.6 mm |
| Głębokość: | 17.2 mm |
| Wysokość: | 10.1 mm |
| Waga: | 24.8 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 100 mm |
| Głębokość transportowa: | 10 mm |
| Wysokość transportowa: | 132 mm |
| Waga transportowa: | 34.7 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.