{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT Signature 16GB DDR5 4800MHz CL 40 DIMM |
| Opis: | Patriot Signature Line - DDR5 - moduł - 16 GB - DIMM 288-pin - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V - niebuforowana - on-die ECC - czarny |
| EAN: | 0814914029114 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133 mm |
| Głębokość: | 2 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Waga: | 17 g |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.26 |
| Szybkość: | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Latency Timings: | CL40 (40-40-40-77) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Monitorowanie temperatury, 8 warstw PCB, wbudowany Power Management IC (PMIC), niebuforowana |
| Napięcie: | 1.1 V |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 61 mm x 12 mm x 170 mm / 29 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.