{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4206611
Kod producenta: PVE2432G266C6K
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 814914028674
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,07 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT Viper Elite II 32GB DDR4 KIT 2666MHz DIMM 16CL |
| Opis: | Viper Elite II - DDR4 - zestaw - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - CL16 - 1.2 V - niebuforowana - bez ECC - czarny, czerwony |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133 mm |
| Głębokość: | 5 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Waga: | 36 g |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.38 |
| Szybkość: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency Timings: | CL16 (16-17-17-36) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Aluminiowe rozpraszanie ciepła, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), niebuforowana |
| Napięcie: | 1.2 V |
| Wydajność RAM: | SPD - 2666 MHz - 1.2 V - CL19 - 19-19-19-43 Tested - 2666 MHz - 1.2 V - CL16 - 16-17-17-36 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, czerwień |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 122 mm x 13.7 mm x 177 mm / 120 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.