{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT Viper Steel DDR4 16GB KIT 4000MHz CL16 |
| Opis: | Patriot Extreme Performance Viper Steel - DDR4 - zestaw - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-pin - 4000 MHz / PC4-32000 - CL16 - 1.45 V - niebuforowana - bez ECC - czarny, szary armatni |
| EAN: | 0814914029107 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB: 2 x 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 135.7 mm |
| Głębokość: | 7 mm |
| Wysokość: | 44.4 mm |
| Waga: | 48 g |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.74 |
| Szybkość: | 4000 MHz (PC4-32000) |
| Latency Timings: | CL16 (16-16-16-36) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Aluminiowe rozpraszanie ciepła, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), niebuforowana |
| Napięcie: | 1.45 V |
| Wydajność RAM: | Tested - 4000 MHz - 1.45 V - CL16 - 16-16-16-36 SPD - 2133 MHz - 1.2 V - CL19 - 19-19-19-43 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, szary |
| Zgodność z normami: | RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 179.9 mm x 20.3 mm x 158.7 mm / 162 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.