{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PATRIOT VIPER VENOM RGB 64GB 2X32GB DDR5 6000MT/s UDIMM Kit |
| Opis: | Patriot Viper Venom RGB series - DDR5 - zestaw - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-pin - 3000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - niebuforowana - on-die ECC - czarny mat, srebrny, czerwony |
| EAN: | 4711378428223 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 64 GB: 2 x 32 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | Patriot PVVR564G600C30K |
| Szerokość: | 137 mm |
| Głębokość: | 7 mm |
| Wysokość: | 43 mm |
| Waga: | 52 g |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 3000 MHz (PC5-48000) |
| Latency Timings: | CL30 (30-40-40-76) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Obsługa Viper RGB, aluminiowe rozpraszanie ciepła, czujnik termiczny, wbudowany Power Management IC (PMIC), Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD EXPO, niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Wydajność RAM: | SPD - 2400 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-40-40-77 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, czerwień, srebrny |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, BSMI, UKCA |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 17.99 mm x 20.3 mm x 158.7 mm / 169 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.