{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3151888
Kod producenta: 276E8VJSB/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581753665
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,59 kg
| 27-calowy monitor 4K UHD firmy Philips zapewnia niezwykle wyraźny obraz. Technologia 4K UHD z panoramicznym wyświetlaczem pozwala cieszyć się idealnie widocznymi detalami i wysokim poziomem realizmu z dowolnego kąta widzenia z przodu. Brak efektu migotania zmniejsza zmęczenie wzroku po długim użyciu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 276E8VJSB/00 Monitor Philips 276E8VJSB/00 27 4K UHD 3840x2160, panel IPS, DP/HDMIx2 |
| Opis: | Philips E-line 276E8VJSB - Monitor LED - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - połyskująca spiżowa czerń |
| EAN: | 8712581753665 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Konsumpcja energii na rok: | 61 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.155 mm |
| Pikseli na cal: | 163 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 59 - 61 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, UltraClear, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Charakterystyka: | Synchronizacja na Zieleni, MultiView, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, Ultra Cienka Krawędź, sRGB Mode, Obraz w obrazie, Obraz obok obrazu |
| Kolor: | Połyskująca spiżowa czerń |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.3 cm x 18.9 cm x 46.6 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.84 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 2 x HDMI |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), bez rtęci |
| Dołączone przewody: | Kabel HDMI |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, certyfikat FCC Class B, TUV, VCCI, BSMI, ICES-003, CCC, DDC/CI, RoHS, bezołowiowa, ISO 9241-307, WEEE, MEPS, CECP, CEL, EPA, cETLus, RCM, CU-EAC, DisplayPort 1.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 30.6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 31 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 19.9 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.3 cm - głębokość: 18.9 cm - wysokość: 46.6 cm - waga: 4.84 kg Bez podstawki - szerokość: 61.3 cm - głębokość: 4.1 cm - wysokość: 37.4 cm - waga: 4.23 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 66 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.3 cm |
| Waga transportowa: | 6.53 kg |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 8 |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 7.0 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.