{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48040392
Kod producenta: 27B2N4500/00
Stan magazynowy: 19 szt.
Kod EAN: 8721038003734
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 9,30 kg
| Opis | |
| Philips 27B2N4500 to 27-calowy monitor biurkowy zaprojektowany z myślą o poprawie jakości obrazu. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i gęstości pikseli 109 PPI wyświetlacz zapewnia ostry i żywy obraz. Częstotliwość odświeżania V-Sync wynosząca 120 Hz i krótki czas reakcji wynoszący 4 ms gwarantują płynne działanie podczas pracy lub rozrywki. Powłoka ekranu przeciwodblaskowa i szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni ułatwiają oglądanie z różnych pozycji bez utraty klarowności obrazu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 27B2N4500/00 27inch 2560x1440 120Hz IPS Flat H/A 150 MM TUV EyeSafe certified USB HUB SPEAKERS Power/Light sensor DP 2xHDMI |
| Opis: | Philips 27B2N4500 - 4000 Series - monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - srebrny, ciemny grafit |
| EAN: | 8721038003734 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2309622 |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 114% NTSC, 125% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Synchronizacja na Zieleni, PowerSensor, SmartImage, podstawa Smart Ergo, zintegrowane zarządzanie kablami, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, Technologia Adaptive-Sync, Szeroki Kąt Patrzenia, LightSensor, EasyRead, sRGB Mode, Eyesafe 2.0 |
| Kolor: | Srebrny, ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.4 cm x 23.1 cm x 43.6 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 6.79 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. downstream z Ładowaniem Baterii 1.2 (typ A) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (dane, zasilanie do 15 W) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 5% plastiku związanego z oceanem, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, TUV GS, ICES-003, CB, TUV Ergo, PSB, FCC, DDC/CI, RoHS, ETL, MEPS, CEC, EMF, EAC, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, bez BFR, PVC-free, EAEU RoHS, UKCA, Eyesafe Certified 2.0 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 14.94 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 23.1 cm - wysokość: 43.6 cm - waga: 6.79 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 5.9 cm - wysokość: 37.1 cm - waga: 5.05 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 73 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 44.5 cm |
| Waga transportowa: | 9.45 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.