{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4489118
Kod producenta: 27E1N5600HE/00
Stan magazynowy: 23 szt.
Kod EAN: 8712581783426
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 10,72 kg
| Opis | |
| Ten monitor Philips został zaprojektowany z myślą o zdalnym środowisku pracy. Wbudowana kamera internetowa zapewnia ostry obraz, a dzięki mikrofonowi z redukcją szumów otoczenia rozmówcy usłyszą Cię głośno i wyraźnie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 27E1N5600HE/00 27inch with webcam WQHD IPS 75Hz 4ms 300cd/m2 HDMI USB-C 3.2 USB HUBx4 |
| Opis: | Philips 27E1N5600HE - 5000 Series - monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 8712581783426 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB, aparat 5,0 Mpx |
| Zasilanie USB: | 65 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal: | 108.79 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 102.2% NTSC (CIE 1976), 114.18% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 85 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Compact Ergo Base, SmartContrast, tryb gry, Smart Frame, FPS Mode, SmartImage Game, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, RTS Mode, Technologia Adaptive-Sync, EasySelect Menu Toggle Key, EasyRead, sRGB Mode, Tryb Wyścigowy |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.4 cm x 21.2 cm x 52.4 cm - z podstawką |
| Waga: | 6.57 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 1.2 USB-C 3,2 Gen 1 upstream / DisplayPort Alt Mode z Zasilaniem (moc maks. 65 W) 3 x USB-C 3.2 downstream USB-C 3.2 downstream (szybkie ładowanie) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C na USB-C / USB-A |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, certyfikat FCC Class B, ICES-003, CB, DDC/CI, RoHS, ISO 9241-307, TUV Bauart, CU-EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, EAEU RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 29.6 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 21.2 cm - wysokość: 52.4 cm - waga: 6.57 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 5.2 cm - wysokość: 37.9 cm - waga: 4.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 78 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 10.65 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.