{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Odkryj monitor Philips 27E2N1110, zaprojektowany z myślą o lepszych wrażeniach wizualnych dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Full HD 1080p. Dzięki żywej rozdzielczości natywnej 1920 x 1080 i szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms monitor ten nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Zaawansowana technologia aktywnej matrycy TFT zapewnia żywe kolory i ostry obraz, a kąty widzenia wynoszące 178 stopni pozwalają uzyskać stałą jakość obrazu praktycznie pod każdym kątem. Monitor ten jest wyposażony w takie funkcje, jak technologia Flicker-Free i tryb LowBlue, które zmniejszają zmęczenie oczu, zapewniając bardziej komfortowe wrażenia wizualne. Dzięki technologiom SmartContrast i SmartImage obrazy są optymalizowane w czasie rzeczywistym pod kątem klarowności i szczegółowości. Powłoka antyodblaskowa zwiększa użyteczność w różnych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu monitor Philips 27E2N1110 jest wszechstronnym dodatkiem do każdego zestawu komputerowego. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 27E2N1110/00 27inch IPS FHD 1920x1080 120Hz 1ms HDMI/VGA |
| Opis: | Philips 27E2N1110 - 1000 Series - monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - czarny |
| EAN: | 8721038000412 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2048079 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 81.59 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliona kolorów (6-bit + A-FRC) |
| Paleta Kolorów: | 79.86% DCI-P3 (CIE 1976), 104.02% sRGB (CIE 1931), 91.27% NTSC (CIE 1976), 89.71% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Szeroki Kąt Patrzenia, SmartContrast, LowBlue Mode, EasyRead, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, SmartImage, sRGB Mode, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.7 cm x 20 cm x 45.1 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 3.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) VGA (HD-15) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | CB, TUV/ISO 9241-307, TUV Bauart, EAC, EAC RoHS, KC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, RoHS, bez Rtęci, Plug and Play, DDC/CI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 15.6 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.7 cm - głębokość: 20 cm - wysokość: 45.1 cm - waga: 3.5 kg Bez podstawki - szerokość: 61.7 cm - głębokość: 3.3 cm - wysokość: 35.8 cm - waga: 3.13 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 44.7 cm |
| Waga transportowa: | 6.04 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.