{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor Philips 27E2N2500 ma 27-calowy wyświetlacz QHD z natywną rozdzielczością 2560 x 1440. Wykorzystuje technologię aktywnej matrycy TFT, która zapewnia żywe kolory i jasność do 300 cd/m2, dzięki czemu obraz jest ostry i realistyczny. Kąt widzenia monitora wynoszący 178 stopni w poziomie i w pionie zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne z każdej pozycji, dzięki czemu nadaje się do współpracy w grupach. Elegancka, ultracienka ramka doskonale komponuje się z nowoczesnymi zestawami, maksymalizując powierzchnię ekranu. Oprócz doskonałej jakości obrazu monitor jest wyposażony w technologię Flicker-Free i tryb LowBlue, które minimalizują zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Szybki czas reakcji wynoszący 4 ms sprawia, że monitor nadaje się do gier i multimediów bez rozmycia ruchu. Technologia Adaptive-Sync poprawia wrażenia z gry, synchronizując częstotliwość odświeżania wyświetlacza z procesorem graficznym, eliminując rozrywanie obrazu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę, monitor Philips 27E2N2500 łączy w sobie wydajność i przemyślany design, zwiększając produktywność i poprawiając wrażenia podczas oglądania. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 27E2N2500/00 27inch 2560x1440 HDMI DP USB |
| Opis: | Philips 27E2N2500 - 2000 Series - monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - czarny |
| EAN: | 8721038004472 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Portugalski brazylijski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraiński |
| Charakterystyka: | Szeroki Kąt Patrzenia, SmartContrast, LowBlue Mode, technologia Flicker Free, ultra cienka konstrukcja fasety, EasyRead, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, SmartImage, sRGB Mode |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.6 cm x 20 cm x 45.4 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 3.22 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 1.4 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | CB, PSE Mark, BSMI, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, Plug and Play, DDC/CI, RoHS, PVC-free, bez BFR |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 22.97 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 20 cm - wysokość: 45.4 cm - waga: 3.22 kg Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 3.3 cm - wysokość: 35.9 cm - waga: 2.85 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 48 cm |
| Waga transportowa: | 5.56 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.