{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 32B1N3800/00 Monitor 31.5inch UHD LED 16:9 VA 60Hz 2xHDMI 2.0 DP 1.4 |
| Opis: | Philips 32B1N3800 - 3000 Series - monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 8721038001235 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2086575 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.18159 mm |
| Pikseli na cal: | 140 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów: | 122% sRGB (CIE 1931), 106% NTSC (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 23 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Portugalski brazylijski, czeski, duński, angielski, francuski, fiński, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, portugalski, Polish, rosyjski, chiński (uproszczony), hiszpański, szwedzki, chiński (tradycyjny), turecki, ukraiński |
| Charakterystyka: | Szeroki Kąt Patrzenia, SmartImage, Tryb biurowy, Photo Mode, Movie Mode, tryb gry, Tryb oszczędnościowy, technologia Flicker Free, LowBlue Mode, podstawa Smart Ergo, EasyRead, sRGB Mode, Synchronizacja na Zieleni |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.4 cm x 28 cm x 63.1 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 11.29 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.4 2 x HDMI Wyjście audio (mały jack) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (szybkie ładowanie BC 1.2) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia: | -5/+25 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | -90/+90 |
| Regulacja wysokości: | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), zintegrowane zarządzanie kablami, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | HDCP 1.4, HDCP 2.2, High Bit Rate 3 (HBR3), Plug and Play, DDC/CI, RoHS, bez Rtęci, PVC-free, bez BFR, bezołowiowa, CB, TUV-GS, TUV Ergo, EAC, EAEU RoHS, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 53.1 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 28 cm - wysokość: 63.1 cm - waga: 11.29 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 6.2 cm - wysokość: 42.2 cm - waga: 7.38 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 93 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 56.3 cm |
| Waga transportowa: | 15.96 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.