{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Philips 34B2U3600CH oferuje 34-calowy zakrzywiony ekran o rozdzielczości WQHD (3440 x 1440). Ten monitor biurkowy charakteryzuje się żywą gamą kolorów obsługującą 1,07 miliarda kolorów, zapewniając bogaty i dokładny obraz do pracy lub rozrywki. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 50 000 000:1 i jasności 300 cd/m2 szczegóły są wyraźne i głębokie. Wyświetlacz obsługuje HDR10, umożliwiając uzyskanie dramatycznych i realistycznych obrazów w całym zakresie treści HDR. Wyposażony w wiele wbudowanych urządzeń, w tym kamerę internetową, przełącznik KVM i hub USB 3.2 Gen 1, monitor ten zapewnia wydajną łączność i płynną wielozadaniowość. Elastyczna konstrukcja umożliwia regulację wysokości, pochylenia i obrotu. Dzięki takim funkcjom, jak technologia Flicker-Free, SmartContrast i tryb EasyRead, komfort dla oczu podczas długotrwałego użytkowania jest zwiększony. Monitor Philips 34B2U3600CH posiada certyfikat ENERGY STAR, co odzwierciedla jego energooszczędne zużycie energii zgodne z normami środowiskowymi. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 34B2U3600CH/00 34inch UWQHD VA 120Hz 21:9 HDMI 2.0 DP 1.4 USB-C |
| Opis: | Philips 34B2U3600CH - 3000 Series - monitor LED - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 8721038004441 |
| Reklamacje: | 60 months |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2365094 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Generacji 1., Adapter sieciowy Etherner, kamerka internetowa |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.23175 mm |
| Pikseli na cal: | 110 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 104% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Synchronizacja na Zieleni, MultiView, SmartContrast, SmartImage, technologia Flicker Free, PBP, Technologia SoftBlue, EasyRead, sRGB Mode, obsługa PIP, wyświetlacz 10-bit, SmartKVM |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.7 cm x 28.7 cm x 60.2 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 10.401 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika: | 5 Mpx |
| Cechy: | Wbudowany mikrofon, kontrolka LED, nachylenie -30°/+30° |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) Upstream USB-B 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. downstream (szybkie ładowanie BC 1.2) Wejście/wyjście audio (mały jack) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Regulacja wysokości: | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego, wysokość operacyjna 3658 m |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Certyfikacja Oprogramowania: | Certyfikowany Windows Hello |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, TUV GS, ICES-003, CB, TUV Ergo, FCC, DDC/CI, RoHS, ETL, MEPS, CEC, EMF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, UKCA, TUV Rheinland Eyesafe Display, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, EAC RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 29 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 28.26 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl, Windows Hello |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 28.7 cm - wysokość: 60.2 cm - waga: 10.401 kg Bez podstawki - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 10.7 cm - wysokość: 36.9 cm - waga: 7.82 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 93 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 15.35 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.