{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4576343
Kod producenta: 34E1C5600HE/00
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8712581783464
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 12,20 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 34E1C5600HE/00 34inch 3440x1440 VA Curved H/A 130 MM ULTRAWIDE USB-C DISPLAY |
| Opis: | Philips 34E1C5600HE - 5000 Series - monitor LED - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 8712581783464 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB, kamerka internetowa |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 3440 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.23175 mm |
| Pikseli na cal: | 109.68 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99.25% NTSC (CIE 1976), 123.24% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 160 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, MultiView, zintegrowane zarządzanie kablami, SmartImage Game, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, technologia Flicker Free, Crystal Clear UltraWide QHD, sRGB Color Space, Technologia Adaptive-Sync, EasySelect Menu Toggle Key, EasyRead, Ultra Wide-Color Technology, Windows 10 Hello, LowBlue Mode |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.8 cm x 28.1 cm x 55.7 cm - z podstawką |
| Waga: | 9.29 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika: | 5 Mpx |
| Cechy: | Zgodność z Windows Hello |
| Wejście sygnału audio | |
| Cechy mikrofonu: | Redukcja szumów |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) HDMI (HDCP 2.2) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream USB 3.2 Generacji 1. downstream (szybkie ładowanie) USB-C/DisplayPort Tryb Alternatywny z Zasilaniem (moc maks. 65 W) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C na USB-C / USB-A |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, certyfikat FCC Class B, ICES-003, CB, DDC/CI, RoHS, ISO 9241-307, TUV Bauart, CU-EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, EAEU RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 43 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 57 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wyłącznik on / off: | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 28.1 cm - wysokość: 55.7 cm - waga: 9.29 kg Bez podstawki - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 11.1 cm - wysokość: 38.1 cm - waga: 7.16 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 98 cm |
| Głębokość transportowa: | 22.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 51.9 cm |
| Waga transportowa: | 12.43 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.