{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Mysz Philips z serii 5000 ma możliwość dostosowania czułości (maks. 3200 dpi) i alert słabej baterii. To połączenie wydajności i wygody sprawia, że gra lub praca staje się przyjemniejsza. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS SPK7507B Wireless Mouse - Black |
| Opis: | Philips 5000 Series SPK7507B - Mysz - ergonomiczna - praworęczna - optyczna - 6 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz - odbiornik bezprzewodowy USB |
| EAN: | 8712581778897 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny: | Tak |
| Orientacja: | Praworęczna |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| Głębokość: | 11.7 cm |
| Wysokość: | 3.9 cm |
| Waga: | 97 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 6 |
| Zakres ruchu: | 3200 dpi |
| Cechy: | Powłoka gumowa, 3 miliony kliknięć, bez sterowników, cicha konstrukcja |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X 10.5 lub wyższy, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Linux 1.24 lub nowsza wersja |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.