{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | POWERCOLOR Radeon R7 240 2GB 64BIT GDDR5 |
| Opis: | PowerColor RADEON R7 240 - Karta graficzna - Radeon R7 240 - 2 GB GDDR5 - PCIe 3.0 - DVI, HDMI |
| EAN: | 4713436173649 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 3.0 |
| Graphics Engine: | AMD Radeon R7 240 |
| Zegar rdzeniowy: | 780 MHz |
| Boost Clock: | 1150 MHz |
| Procesor strumieniowy: | 384 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
| Maks. rozdzielczość: | DVI: 2560 x 1600 / HDMI: 4096 x 2160 |
| Interfejsy: | DVI-D HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL, DirectX 12 |
| Charakterystyka: | AMD Eyefinity Technology, AMD CrossFireX Technology, technologia PowerTune AMD, technologia AMD Stream, AMD App Acceleration, Graphics Core Next (GCN), UEFI Ready |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 2 GB |
| Technologia: | GDDR5 SDRAM |
| Szerokość szyny: | 64-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 400 W |
| Różne | |
| Szerokość: | 1.8 cm |
| Głębokość: | 14.6 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.