{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4060314
Kod producenta: VI 1000 MS FR
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4260074982695
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 6,79 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | POWERWALKER UPS VI 1000 MS FR Line-Interactive 1000VA 8X 230V PL USB HID Ładowarka |
| Opis: | PowerWalker VI 1000 MS FR - UPS - AC 230 V - 600 wat - 1000 VA - 9 Ah - USB - złącza wyjściowe: 8 |
| EAN: | 4260074982695 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | UPS - zewnętrzny |
| Zasilacz | |
| Technologia UPS: | Liniowa interaktywna |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Zakres napięcia wejściowego: | AC 170 - 280 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | ± 1Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x zasilanie Typ E |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 8 x zasilanie Typ E 1 x 4 pin USB Typ A - 5 V 2.1 A |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V |
| Zasilanie: | 600 wat / 1000 VA |
| Ochrona przepięciowa łącza danych: | Sieć / linia telefoniczna - RJ-45/RJ-11 - 1 linia wchodząca / 1 linia wychodząca |
| Kształt fali wyjściowej: | Sinusoida |
| Klasyfikacja energetyczna: | 156 dżule |
| Bateria | |
| Ilość: | 1 |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V |
| Pojemność: | 9 Ah |
| Czas pracy (do): | 0.1 min przy pełne obciążenie 1.2 min przy ładowanie do połowy |
| Czas Transferu: | 6 ms |
| Praca w sieci | |
| Interfejs do zdalnego zarządzania: | USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x obsługa (USB) - USB 4 pin Typ B |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Automatyczna regulacja napięcia (AVR), ochrona przeciwprzeciążeniowa, ochrona przed przeciążeniem, bez wentylatorów, zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrycznymi, obsługa Human Interface Device (HID) |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | ViewPower |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–90% (niekondensująca) |
| Emisja dźwięku: | 40 dB |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 34.5 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Waga: | 6.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 14.6 cm |
| Głębokość transportowa: | 42.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 26.9 cm |
| Waga transportowa: | 7 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.