{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3632468
Kod producenta: VI 650 LCD
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4260074972658
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 4,46 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | POWERWALKER UPS VI 650 LCD Line-Interactive 650VA 2X Schuko USB-B LCD |
| Opis: | PowerWalker VI 650 LCD - UPS - AC 162-290 V - 360 wat - 650 VA - 7 Ah - USB - złącza wyjściowe: 2 |
| EAN: | 4260074972658 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | UPS - zewnętrzny |
| Zasilacz | |
| Technologia UPS: | Liniowa interaktywna |
| Napięcie wejściowe: | AC 162-290 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50/60 Hz ± 1% |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x power CEE 7/7 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 2 x zasilanie Typ F |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V ± 10% - 50/60 Hz |
| Zasilanie: | 360 wat / 650 VA |
| Ochrona przepięciowa łącza danych: | Sieć / linia telefoniczna - RJ-45/RJ-11 - 1 linia wchodząca / 1 linia wychodząca |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Wydajność: | 95.2% |
| Współczynnik mocy: | 0.55 |
| Bateria | |
| Ilość: | 1 |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V |
| Pojemność: | 7 Ah |
| Czas pracy (do): | 0.1 min przy pełne obciążenie 6 min przy ładowanie do połowy |
| Czas ładowania: | 4 godziny |
| Czas Transferu: | 6 ms |
| Praca w sieci | |
| Interfejs do zdalnego zarządzania: | USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x obsługa (USB) - USB 4 pin Typ B |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Alarm dźwiękowy, wyświetlacz LCD, Automatyczna regulacja napięcia (AVR), ochrona przeciwprzeciążeniowa, ochrona przed przeciążeniem, funkcja cold-start, zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrycznymi |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | ViewPower |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–90% (niekondensująca) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 10 cm |
| Głębokość: | 28.7 cm |
| Wysokość: | 14.2 cm |
| Waga: | 4.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 14 cm |
| Głębokość transportowa: | 33.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 22 cm |
| Waga transportowa: | 4.9 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.