{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | Pro 13-14 Plus EcoLoop Backpack CP5426G |
| Opis: | Dell Pro 13-14 Plus EcoLoop Backpack CP5426G - Plecak na notebook - 13" - 14" - szary |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu: | Poliuretan, Ripstop, pianka, pianka polietylenowa |
| Szerokość: | 27 cm |
| Głębokość: | 16.51 cm |
| Wysokość: | 40.005 cm |
| Waga: | 449.06 g |
| Kompatybilność notebooka: | 14" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków: | 13" - 14" / 33 cm - 35.6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka: | 34 cm x 24 cm x 2 cm |
| Dodatkowe przegrody: | Organizator, kieszeń przednia, kieszeń z łatwym dostępem, kieszeń laptopa, 2 x kieszeń boczna |
| Cechy: | Wyściółka, wodoodporny, odblaskowe paski, wnętrze odporne na zadrapania |
| Pasek: | Paski na ramiona z podkładkami |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki: | Nyleks |
| Pojemność: | 18 litrów |
| Kolor: | Szary |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Produkt z odzysku wtórnego: | 57 % |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.