{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacz sieciowy Qoltec dedykowany do laptopa jest gwarancją bezpiecznego zasilania oraz użytkowania. Można wykorzystać go do pracy w domu bądź w pracy. Posiada szereg zabezpieczeń chroniących podłączonego laptopa. Charakteryzuje się wysoką sprawnością, która wpływa na zmniejszenie zużycia energii. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50056 Qoltec Zasilacz do Lenovo 40W 20V 2A 5.5x2.5 |
| Opis: | Qoltec - Zasilacz - AC 220-240 V - 40 wat - czarny - dla Lenovo IdeaPad S10 4231, 4329, 4333; S10e; S9e |
| EAN: | 5901878500560 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 220-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 - 60 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 2 A |
| Zasilanie: | 40 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 1.11 m |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przed przeciążeniem, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 10.8 cm |
| Głębokość: | 4.6 cm |
| Wysokość: | 2.9 cm |
| Waga: | 200 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Lenovo IdeaPad S10 4231, 4329, 4333 Lenovo IdeaPad S10e Lenovo IdeaPad S9e |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.