{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50275 Listwa zasilająca 5 gniazd 1.8m Szara |
| Opis: | Qoltec - Linka zasilania - AC 230 V - 3680 wat - wejście: 3-pole - złącza wyjściowe: 5 (5 x zasilanie z 3 biegunami) - 1.8 m przewód - Francja - szary |
| EAN: | 5901878502755 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Linka zasilania - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 1.8 m |
| Kolor: | Szary |
| Lokalizacja: | Francja |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x gniazdo power 3-pole |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 5 x gniazdo power 3-pole |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu: | 16 A |
| Zasilanie: | 3680 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.8 m |
| Charakterystyka: | Do montowania na ścianie, niepalne, złącze 90°, podświetlany przełącznik wł./wył., zabezpieczenie przed dziećmi, z uziemieniem |
| Zgodność z normami: | Directive 2002/96/EC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 31 cm |
| Głębokość: | 6.3 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Waga: | 472 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 40 cm |
| Głębokość transportowa: | 9.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 5 cm |
| Waga transportowa: | 533 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.