{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50293 Listwa antyprzepieciowa 8 gniazd 1.5m |
| Opis: | Qoltec - Zabezpieczenie przed przepięciem - AC 230 V - 2200 wat - złącza wyjściowe: 8 - 1.5 m przewód - biały |
| EAN: | 5901878502939 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zabezpieczenie przed przepięciem - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 1.5 m |
| Kolor: | Biały |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x zasilanie Typ F/E |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 10 A |
| Zasilanie: | 2200 wat |
| Klasyfikacja energetyczna: | 125 dżule |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.5 m |
| Charakterystyka: | Podświetlany przełącznik wł./wył., zabezpieczenie przed dziećmi, z uziemieniem, korekcja przepięć, warystor 14D471K, built-in Quick Switch footswitch |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 49 cm |
| Głębokość: | 6.5 cm |
| Wysokość: | 3.9 cm |
| Waga: | 664 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 8 cm |
| Głębokość transportowa: | 55 cm |
| Wysokość transportowa: | 5 cm |
| Waga transportowa: | 669 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.