{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50359 Kabel sieciowy skrętka UTP CAT6 305m PVC szary |
| Opis: | Qoltec - Zwój kabla - 305 m - UTP - CAT 6 - szary |
| EAN: | 5901878503592 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Zwój kabla - CAT 6 |
| Technologia: | Skrętka nieekranowana (UTP) |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 23 |
| Cechy: | Izolacja polietylenowa, HDPE insulation |
| Długość: | 305 m |
| Waga: | 9 kg |
| Kolor: | Szary |
| Różne | |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 38 cm |
| Głębokość transportowa: | 24.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 38 cm |
| Waga transportowa: | 9.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | 25 lat gwarancji |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -15 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 60 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.