{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50441 Qoltec DisplayPort v1.1 męski HDMI męski 1080p 2m |
| Opis: | Qoltec - Kabel przejściowy - DisplayPort 20-pin męski do HDMI męski - 2 m |
| EAN: | 5901878504414 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj przewodu: | Kabel przejściowy |
| Obsługiwany interfejs: | DisplayPort / HDMI |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.1 |
| Długość: | 2 m |
| Złącza | |
| Złącze: | DisplayPort 20-pin - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Złącze 19 pin HDMI Type A - męski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.