{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel zasilający Qoltec został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodnego połączenia dla różnych urządzeń elektrycznych. Wyposażony w złącze zasilające IEC 60320 C14 na jednym końcu i złącze zasilające IEC 60320 C13 na drugim, kabel ten zapewnia stabilne zasilanie. Dzięki napięciu znamionowemu 250 V i maksymalnemu prądowi 10 A nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, co czyni go akcesorium spełniającym Twoje potrzeby w zakresie zasilania. Kabel jest zgodny z normami VDE i przepisami H05 VV-F. Został wykonany z wytrzymałego materiału o przekroju 3 x 0,75 mm2, co zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50457 Kabel zasilający do UPS IEC C13/C14 3x0.75mm 1m |
| Opis: | Qoltec - Kabel zasilający - IEC 60320 C14 do power IEC 60320 C13 - 250 V - 10 A - 1 m |
| EAN: | 5901878504575 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Charakterystyka: | Przewód 3 x 0,75 mm² |
| Długość kabla: | 1 m |
| Waga: | 105 g |
| Złącza | |
| Złącze: | Zasilanie IEC 60320 C14 |
| Złącze (Drugi Koniec): | Power IEC 60320 C13 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | VDE, H05 VV-F |
| Szczegóły Opakowania: | Torebka plastikowa |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 8 cm |
| Głębokość transportowa: | 25 cm |
| Wysokość transportowa: | 2 cm |
| Waga transportowa: | 109 g |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.