{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacz Qoltec jest pewnością bezpiecznego zasilania oraz użytkowania. Można wykorzystać go w domu lub w pracy. Posiada szereg zabezpieczeń chroniących podłączone urządzenie. Charakteryzuje się wysoką sprawnością, która wpływa na zmniejszenie zużycia energii. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50795 Zasilacz desktopowy 120W 24V 5A 5.5x2.5 + kabel zasilajacy |
| Opis: | Qoltec - Zasilacz - AC 220-240 V - 120 wat |
| EAN: | 5901878507958 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 220-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 - 60 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Napięcie wyjściowe: | 24 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 5 A |
| Zasilanie: | 120 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 1.15 m |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przed przeciążeniem, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 6.7 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Waga: | 379 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 487 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.