{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48078989
Kod producenta: ZT-B50620Q-10M
Stan magazynowy: 39 szt.
Kod EAN: 8886307701497
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,01 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti 16GB Twin Edge OC GDDR7 3xDP 1xHDMI White Edition |
| Opis: | ZOTAC GAMING Twin Edge OC - White Edition - karta graficzna - GeForce RTX 5060 Ti - 16 GB GDDR7 - PCIe 5.0 x8 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 8886307701497 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 x8 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Boost Clock: | 2602 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 4608 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort (Display Stream Compression (DSC)) HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, Vulkan 1.4, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA GeForce SFF-Ready, Dual Fan Design, IceStorm 2.0, Freeze Fan Stop, metalowa płyta tylna, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Nvidia Broadcast, wentylatory BladeLink 90 mm, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Studio, 9. generacja enkodera NVIDIA, dla NVIDIA G-Sync, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 600 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 180 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | ZOTAC FireStorm, GeForce Experience, Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20) |
| Szerokość: | 4.16 cm |
| Głębokość: | 22.05 cm |
| Wysokość: | 12.025 cm |
| Szerokość transportowa: | 21.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 8.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 28.3 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.