{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING Twin Edge OC zapewnia wysoką wydajność w grach dzięki architekturze procesora graficznego NVIDIA Blackwell oraz obsłudze DirectX 12 Ultimate. Karta ta została zaprojektowana z myślą o poprawie wrażeń z gry dzięki takim funkcjom, jak NVIDIA DLSS 4 zapewniająca oszałamiającą grafikę oraz technologia NVIDIA G-Sync Ready gwarantująca płynną rozgrywkę bez efektu rozrywania obrazu. Konstrukcja z dwoma wentylatorami zapewnia wydajne chłodzenie, umożliwiając optymalną wydajność podczas intensywnych sesji gamingowych. Wyposażona w wentylatory BladeLink o średnicy 90 mm, karta ta utrzymuje niskie temperatury przy maksymalnym przepływie powietrza, zapewniając chłodzenie i cichą pracę systemu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge OC WHITE ED 12GB GDDR7 |
| Opis: | ZOTAC GAMING Twin Edge OC - White Edition - karta graficzna - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCIe 5.0 x16 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 8886307702388 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Zegar rdzeniowy: | 2542 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 6144 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort (Display Stream Compression (DSC)) HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Dual Fan Design, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA GeForce SFF-Ready, wentylatory BladeLink 90 mm, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 9. generacja enkodera NVIDIA, IceStorm 2.0, Freeze Fan Stop, metalowa płyta tylna, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 650 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 16-pin PCI Express Gen 5 |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 250 wat |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter kablowy z 16-pin na 2x 8-pin |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, ZOTAC FireStorm, GeForce Experience |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20), HDCP 2.3 |
| Szerokość: | 4.06 cm |
| Głębokość: | 24.15 cm |
| Wysokość: | 12.01 cm |
| Szerokość transportowa: | 20.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 9.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 42.4 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat po rejestracji produktu |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.