{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4282330
Kod producenta: ZBOX-CI331NANO-BE-W3C
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4895173622939
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,89 kg
ZBOX CI331 nano jest wyposażony w energooszczędny procesor Intel nowej generacji, który zapewnia cichą pracę w kompaktowym komputerze. Solidna konstrukcja z pasywnym chłodzeniem bez ruchomych elementów zapewnia wysoką niezawodność i dłuższą trwałość. Charakterystyczne otwory wentylacyjne o strukturze plastra miodu w obudowie poprawiają przepływ spalin, wspierane przez duży aluminiowy radiator, który maksymalizuje transfer ciepła z procesora, aby system działał z wysoką wydajnością. W zestawie znajduje się uchwyt VESA, który umożliwia zwinne umieszczenie niemal w dowolnym miejscu. ZBOX CI331 nano to idealny kompaktowy komputer PC do kina domowego, digital signage, lekkiej produktywności, codziennych zadań i nie tylko.
Procesor
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Taktowanie procesora | 1.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Celeron N5100 (quad-core 1.1GHz, up to 2.8GHz) |
Obraz i dżwięk
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
Napędy i dyski
| Typ dysku | HDD , SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 0 GB |
| Maks. liczba dysków | 1 |
Pamięć
| Zainstalowana pamięć RAM | 0 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz , 2933 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 0 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
Obudowa i zasilanie
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
Złącza
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A , 2 x USB 3.0 Type-A , 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort , 1 x HDMI , 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) , 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) , 2 x RJ-45 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Komunikacja
| Komunikacja | Bluetooth , LAN 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
Fizyczne
| Wymiary | 127.8 mm x 126.8 mm x 56.8 mm |
Pozostałe
| Model | ZBOX-CI331NANO-BE |
| Gwarancja | 24 |
| abid | 795858 |