{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4375519
Kod producenta: ZBOX-CI625NANO-BE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4895173623936
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,14 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC ZBOX CI625 Nano Barebone Intel Core-i3-1115G4 2XDDR4 SODIMM 2.5inch SATA III Bay DUAL 2GLAN WIFI BT DP/HDMI EU+UK PLUG |
| Opis: | ZOTAC ZBOX C Series CI625 nano - Komputer barebone - mini PC - 1 x Core i3 1115G4 / 3 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| EAN: | 4895173623936 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer barebone |
| Rodzaj produktu: | Mini PC |
| Lokalizacja: | Region: Wielka Brytania, Europa |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i3 (11. Gen.) 1115G4 |
| Częstotliwość zegara: | 3 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.1 GHz |
| Ilość rdzeni: | Dual-Core |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 6 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 6 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 0 GB / 32 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera: | SATA 6Gb/s |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Typ: | Czytnik kart 3 w 1 |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej: | Karta pamięci SD, karta pamięci SDHC, Karta Pamięci SDXC |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet: | 2 x Gigabit Ethernet |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2230/2242 |
| Interfejsy: | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x mikrofon (1 z przodu) 1 x Thunderbolt 4/USB4 (1 z przodu) 4 x USB 3.1 (1 przód, 3 tył) 1 x USB 2.0 1 x wyjście liniowe audio (1 z przodu) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena bezprzewodowa, pamięć USB, zestaw montażowy VESA |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Interfejs Montażowy VESA: | Tak |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Moc wyjściowa: | 65 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Bez systemu operacyjnego |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 20.4 cm |
| Głębokość: | 12.9 cm |
| Wysokość: | 6.8 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 23.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 23.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 8.8 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.