{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2819137
Kod producenta: ZT-P10300A-10L
Stan magazynowy: 79 szt.
Kod EAN: 4895173613272
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,39 kg
| Opis | |
| Odkryj niezrównany poziom wydajności w grach z kartą graficzną ZOTAC GeForce GTX, opartą na architekturze NVIDIA GeForce. Technologia GPU Boost pozwala na dynamiczne zwiększenie częstotliwości zegarów karty ZOTAC GeForce GTX. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC ZT-P10300A-10L ZOTAC GeForce GT 1030 Low Profile, 2GB GDDR5, ATX/LP, DVI-D, HDMI 2.0b |
| Opis: | ZOTAC GeForce GT 1030 - Karta graficzna - GF GT 1030 - 2 GB GDDR5 - PCIe 3.0 - DVI, HDMI |
| EAN: | 4895173613272 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 3.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Zegar rdzeniowy: | 1227 MHz |
| Boost Clock: | 1468 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 384 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 2 |
| Interfejsy: | DVI-D (Single-Link) HDMI |
| Obsługa API: | OpenCL, DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Charakterystyka: | NVIDIA GameWorks, NVIDIA GPU Boost 3.0, technologia NVIDIA Pascal GPU, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 2 GB |
| Technologia: | GDDR5 SDRAM |
| Effective Clock Speed: | 6 GHz |
| Szerokość szyny: | 64-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (32/64 bitów) |
| Wymagane zasilanie: | 300 W |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 30 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy użytkowe |
| Szerokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 17.25 cm |
| Wysokość: | 11.115 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.