{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przełącznik Zyxel GS1100-16S został zaprojektowany z myślą o wydajności i niezawodności; wyposażony jest w 16 portów Gigabit Ethernet zapewniających płynną łączność. Działa w zakresie temperatur od 0°C do 40°C, dzięki czemu nadaje się do stosowania w różnych warunkach środowiskowych. Przełącznik ma konstrukcję bezwentylatorową, co zapewnia cichą pracę przy jednoczesnym wydajnym zarządzaniu ruchem sieciowym dzięki wydajności przekazywania danych wynoszącej 23,8 Mpps i przepustowości przełączania wynoszącej 32 Gb/s. Dodatkowo zawiera 2 MB pamięci flash i 256 KB pamięci RAM, co zapewnia optymalną wydajność podczas wykonywania zadań sieciowych. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, przełącznik Zyxel GS1100-16S może być montowany w szafie rack, na biurku lub na ścianie, co pozwala dostosować go do różnych potrzeb instalacyjnych. Posiada również kompleksowy panel LED do monitorowania wskaźników stanu. W połączeniu z energooszczędnymi technologiami, w tym Energy-Efficient Ethernet, przełącznik ten stanowi niezawodne rozwiązanie zarówno dla sieci domowych, jak i biurowych, spełniając różne normy zgodności, takie jak IEEE 802.3 i RoHS. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL GS1100-16S 16 port Gigabit DIP selector Unmanaged Switch |
| Opis: | Zyxel GS1100 Series GS1100-16S - Przełącznik - niezarządzalny - 16 x Gigabit Ethernet - montowany w szafie rack, stacjonarny, montowany na ścianie - dla P/N: GS1100-16EPS-EU0101F, GS1100-16ES-EU0101F |
| EAN: | 4718937652723 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 16 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy: | Montowany w szafie rack, stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp: | Gigabit Ethernet |
| Porty: | 16 x Gigabit Ethernet |
| Wykonanie: | Zdolność przełączania: 32 Gb/s Przekazywanie: 23,8 Mp/s Rozmiar bufora pakietu: 1 MB |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo: | 12KB |
| Cechy: | Bez chłodzenia, sterowanie przepływem, CoS, EEE, Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi 8KV ESD (wyładowanie szczeliny powietrznej), Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi 4KV ESD (wyładowanie kontaktowe) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| RAM: | 256 KB |
| Pamięć fleszowa: | 2 MB |
| Wbudowane urządzenia: | Panel LED |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 16 x 1000Base-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw do montażu ściennego |
| Zestaw do montowania w stojaku: | Dołączony |
| MTBF: | 6,476,619 godziny |
| Zgodność z normami: | LVD, BSMI, EMC Class A, FCC, RCM, ICES-003, RoHS, REACH, Plug and Play |
| Lokalizacja: | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 21.55 cm |
| Głębokość: | 13.3 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 810 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 27 cm |
| Głębokość transportowa: | 26.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 6.15 cm |
| Waga transportowa: | 1.62 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci: | 10–95% (niekondensująca) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | P/N: GS1100-16EPS-EU0101F, GS1100-16ES-EU0101F |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.