{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3886989
Kod producenta: LTE7480-M804-EUZNV1F
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718937610846
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 3,30 kg
| Zewnętrzny router Zyxel LTE7480-M804 4G LTE-A jest doskonałym rozwiązaniem dla obszarów podmiejskich, miejsc publicznych, domów i biur. Ciesz się błyskawicznymi i wygodnymi połączeniami dzięki LTE7480-M804. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL LTE7480 outdoor IP67 cat 12 LTE B1/3/5/7/8/20/38/40/41 WCDMA B1/8 Standard EU/UK Plug FCS support CA B1+B3 |
| Opis: | Zyxel LTE7480-M804 - Router - WWAN - GigE - 802.11a/b/g/n - 2,4 GHz |
| EAN: | 4718937610846 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Router |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | ICMP/IP, FTP, DDNS |
| Protokół zdalnego zarządzania: | Telnet, HTTP, TR-069 |
| Cechy: | Port strefy DMZ, obsługa NAT, zasilanie przez Ethernet (poE), Stateful Packet Inspection (SPI), zapobieganie atakom typu DoS, obsługa ALG, obsługa IPv6, obejście VPN, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, obsługa IPv4, klient DHCP, Internet Control Message Protocol (ICMP), technologia 4x4 MIMO |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, EN55022, EN55024, FCC, RoHS, WEEE, IP67, HSF, IP65, EN 62311, EN 62209-2, EN 301 489-1-7-24, EN 301 908-1, EN 301 908-2, EN 301 511, EN 301 908-13 |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii: | 64 QAM, 256 QAM, QPSK, 16 QAM |
| Komunikacja | |
| Typ: | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Pasmo Komórkowe: | LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B38, LTE B32 |
| Maksymalna prędkość transmisji: | 600 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | LAN: 1 x 1000Base-T (PoE) - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x SIM |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Ilość anten: | 4 |
| Kierunkowość: | Kierunkowa |
| Poziom uzyskany: | 7 dBi |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 16 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Iniektor PoE, zestaw do montażu na maszcie/ścianie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel sieciowy - 1.8 m |
| Zestaw montażowy: | Dołączony |
| Lokalizacja: | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 25.4 cm |
| Głębokość: | 25.5 cm |
| Wysokość: | 5.8 cm |
| Waga: | 1.1 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.