{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48261318
Kod producenta: NWA30BE-EU0102F
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4718937650347
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,65 kg
| Opis | |
| Zyxel NWA30BE to wszechstronny bezprzewodowy punkt dostępowy zaprojektowany w celu poprawy łączności w różnych środowiskach. Wyposażony w funkcję dwuzakresową oraz obsługę Wi-Fi 6 i Wi-Fi 7, oferuje prędkość transferu danych do 5,1 Gb/s. Dzięki zintegrowanym protokołom bezpieczeństwa, takim jak WPA3 i obsługa VLAN, zapewnia niezawodną i bezpieczną sieć. Urządzenie to nadaje się do różnych zastosowań, od małych firm po większe przedsiębiorstwa, zapewniając elastyczne rozwiązanie, które spełnia różnorodne potrzeby sieciowe. Zaprojektowany z solidnym zewnętrznym zintegrowanym systemem antenowym, NWA30BE zapewnia wydajną pracę zarówno w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Strumienie 2x2:2 i zaawansowane funkcje, takie jak technologia MU-MIMO, przyczyniają się do płynnego działania. Wysoki wskaźnik MTBF urządzenia wynoszący 631 165 godzin wskazuje na długą żywotność, co potwierdza jego przydatność do ciągłej pracy w wymagających środowiskach. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL NWA30BE BE5100 Dual Radio 2x2 MU-MIMO PoE+ 802.3at Standalone/Nebula Cloud Managed Including EU and UK Power Adapter |
| Opis: | Zyxel NWA30BE - Punkt dostępu bezprzewodowego - 4-strumieniowy, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - zarządzanie w chmurze - pulpit |
| EAN: | 4718937650347 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 15.5 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Waga: | 307.3 g |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | 1 x Qualcomm |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Pulpit |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 5.1 Gbps |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11b, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | IPv6 |
| Protokół zdalnego zarządzania: | CLI, WEB |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wykonanie: | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 688 Mbps Maks. przepływność danych (5 GHz): 4324 Mbps Szerokość kanału: 20 / 40 / 80 / 160 / 240 MHz |
| Rating Wi-Fi: | BE5100 |
| Cechy: | Wsparcie NebulaFLEX, technologia MU-MIMO, strumienie - 2x2:2, sterowanie pasmem, WDS/Mesh, Szybki Roaming, Pre-Authentication, Caching PMK, Dynamic Channel Selection (DCS), Advanced Cellular Coexistence (ACC), izolacja L2, filtrowanie adresów MAC, wykrywanie nieuczciwych punktów dostępu, obsługa VLAN, obsługa Wi-Fi Multimedia (WMM), Unscheduled Automatic Power Save Delivery (U-APSD), do samodzielnego użytku, Narzędzie ZON, przycisk resetu, procesor czterordzeniowy |
| Algorytm kodowania: | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11be, CERTYFIKAT Wi-Fi 7, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at |
| Antena | |
| Antena: | Zewnętrzna zintegrowana |
| Ilość anten: | 2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 2,5 Gb Ethernet (uplink, PoE+) - RJ-45 |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel sieciowy |
| MTBF: | 631,165 godziny |
| Zgodność z normami: | FCC Part 15 C, FCC Part 15 E, FCC Part 2.1091, ETSI EN 300 328, EN 301 893, EN 303 687, EN 50385, EN 50665, EN IEC 62311, LP0002, FCC Part 15 B, EN 301 489-1, EN 301 489-17, EN 55032, EN55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN60601-1-2, BSMI CNS 15936, EN 62368-1, IEC 62368-1, BSMI CNS 15598-1 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 17.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 24 cm |
| Wysokość transportowa: | 6 cm |
| Waga transportowa: | 640.9 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.