{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zyxel NWA50BE PRO to bezprzewodowy punkt dostępowy zaprojektowany z myślą o wymaganiach nowoczesnych sieci. Dzięki szybkości transferu danych do 6,5 Gb/s obsługuje szereg protokołów bezprzewodowych, w tym Wi-Fi 6 i Wi-Fi 7, zapewniając niezawodną łączność między różnymi urządzeniami. Urządzenie działa skutecznie w różnych warunkach środowiskowych, w zakresie temperatur od 0°C do 50°C i wilgotności od 10% do 95%. Wewnętrzna antena i konstrukcja do montażu w suficie sprawiają, że nadaje się do dyskretnej instalacji zarówno w obiektach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Dzięki obsłudze wielu pasm Wi-Fi (2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz) NWA50BE PRO może obsługiwać obszary o dużym natężeniu ruchu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują nieprzerwanego dostępu do Internetu. Funkcje takie jak technologia MU-MIMO, dynamiczny wybór kanałów i szybki roaming zapewniają spójne wrażenia użytkownika. Urządzenie jest zarządzane w chmurze, co zapewnia łatwe monitorowanie i zarządzanie, a także funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie WPA3 i filtrowanie adresów MAC, które chronią sieć. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL NWA50BE Pro 802.11.be Wifi 7 NebulaFlex Access Point |
| Opis: | Zyxel NWA50BE PRO - Punkt dostępu bezprzewodowego - 4-strumieniowy, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - zarządzanie w chmurze w suficie |
| EAN: | 4718937649013 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Waga: | 412 g |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | 1 x Qualcomm Quad Core |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | W suficie |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 6.5 Gbps |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | IPv6 |
| Protokół zdalnego zarządzania: | CLI, WEB |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Wykonanie: | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 688 Mbps Maks. przepływność danych (5 GHz): 4324 Mbps Maks. szybkość danych (6 GHz): 5764 Mbps Przepustowość: 20 / 40 / 80 / 160 / 240 / 320 MHz |
| Rating Wi-Fi: | BE6500 |
| Cechy: | Wsparcie NebulaFLEX, technologia MU-MIMO, sterowanie pasmem, WDS/Mesh, Szybki Roaming, Dynamic Channel Selection (DCS), Advanced Cellular Coexistence (ACC), filtrowanie adresów MAC, izolacja L2, wykrywanie nieuczciwych punktów dostępu, Unscheduled Automatic Power Save Delivery (U-APSD), obsługa VLAN, obsługa Wi-Fi Multimedia (WMM), do samodzielnego użytku, możliwość aktualizacji firmwaru |
| Algorytm kodowania: | WPA, WPA2, WPA3 |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1/2.5GBase-T (PoE) - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Płyta montażowa, mounting screws |
| MTBF: | 870,551 godziny |
| Zgodność z normami: | FCC Part 15 C, FCC Part 15 E, FCC Part 2.1091, ETSI EN 300 328, EN 301 893, EN 303 687, EN 50385, EN 50665, EN IEC 62311, LP0002, FCC Part 15 B, EN 301 489-1, EN 301 489-17, EN 55032, EN55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN60601-1-2, BSMI CNS 15936, EN 62368-1, IEC 62368-1, BSMI CNS 15598-1, ETSI |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 24.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 6 cm |
| Waga transportowa: | 785 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.