{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47081991
Kod producenta: XMG-108HP-EU0101F
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4718937631148
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 1,45 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZYXEL XMG-108 8 Ports 2 5G + 1 SFP+ 8 ports 100W total PoE++ Desktop MultiGig unmanaged Switch |
| Opis: | Zyxel XMG-100 Series XMG-108HP - Przełącznik - bez zarządzania - niezarządzalny - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 1 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - stacjonarny, montowany na ścianie - PoE++ (100 W) |
| EAN: | 4718937631148 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 8 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Porty: | 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 1 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ |
| Zasilanie przez Ethernet: | PoE++ |
| Budżet poE: | 100 W |
| Wykonanie: | Zdolność przełączania: 60 Gb/s Szybkość przekierowywania: 44.6 Mpps |
| Pojemność: | Rozmiar bufora pakietu: 1 MB |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo: | 12 000 bajtów |
| Cechy: | Automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), bez chłodzenia, wykrywanie pętli, kontrolki statusu LED |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3bt |
| Wskaźniki statusu: | Status portu, zasilanie, PoE max, aktywność PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1/10Gbit LAN SFP+ 8 x 2.5GBase-T RJ-45 PoE++ - 60 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF: | 858,634 godziny |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, FCC, BSMI Class B, WEEE, EAC, CAN ICES-3(B)/NMB3(B), UKCA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24 cm |
| Głębokość: | 10.5 cm |
| Wysokość: | 2.7 cm |
| Waga: | 715 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci: | 5–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.