{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel Akyga AK-USB-32 to praktyczne akcesorium o wielu zastosowaniach. Został on wyposażony w złącze i gniazdo USB-C w wersji USB 3.2 Gen 2. Ten niewielki przedłużacz może nie raz uratować sytuację, gdy kabel urządzenia, z którego korzystasz, okaże się zbyt krótki. Może to być zarówno ładowarka z wbudowanym przewodem, power bank, jak i dysk twardy. Dzięki niemu w łatwy sposób wyprowadzisz gniazdo USB-C ze stacji dokującej lub monitora tak, aby dostęp do niego był wygodniejszy i szybszy. Co więcej, kabel zapewnia niezwykle szybką transmisję danych i ładowanie z mocą nawet 100 W (20 V / 5 A). Pozwoli to między innymi na szybki transfer danych z dysków twardych i urządzeń mobilnych na laptopa, jak i przesyłanie obrazu w doskonałej jakości UHD 4K, bez zakłóceń. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel USB AK-USB-32 USB type C f / USB type C m ver. 3.1 0.3m |
| Opis: | Akyga AK-USB-32 - Przedłużacz kabla USB - 24 pin USB-C (M) do 24 pin USB-C (F) - USB 3.2 Gen 2 - 20 V - 5 A - 30 cm - obsługa 4K - czarny |
| EAN: | 5901720136398 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Przedłużacz kabla USB Type-C |
| Napięcie znamionowe: | 20 V |
| Prąd znamionowy: | 5 A |
| Złącze powleczone: | Nikiel |
| Charakterystyka: | Obsługa 4K, synchronizacja i ładowanie, zasilanie mocą do 100 W |
| Długość: | 30 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 18 g |
| Złącza | |
| Złącze: | 24 pin USB-C - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | 24 pin USB-C - żeński |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | USB 3.2 Gen 2, RoHS, REACH |
| Szczegóły Opakowania: | Worek uniwersalny |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 10 cm |
| Głębokość transportowa: | 15 cm |
| Wysokość transportowa: | 0.7 cm |
| Waga transportowa: | 22 g |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.