{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3635285
Kod producenta: CA-USBK-11CC-0018-BK
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 5901969413618
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,06 kg
| Opis | |
| Wysokiej jakości kabel USB 2.0 mini Lanberg, sprawdzi się stosując go m.in. w połączeniu między komputerem a cyfrową kamerą czy odtwarzaczem MP3. Może również zostać użyty między dowolnymi urządzeniami z wejściem USB 2.0 mini np. produktami marki Canon oraz sprzętem z gniazdem USB 2.0. Dzięki zastosowaniu ferytowego rdzenia, sygnał transmitowany przez kabel jest w większym procencie zachowywany zgodnie z oryginałem na wejściu. Dzięki wysokim normom, restrykcjom w procesie produkcji i wieloetapowej kontroli jakości, kabel finalnie spełnia wysokie normny oraz standardy. Spełnia również oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników zapewniając stabilny, szybki nieprzerwany sygnał co przekłada się na odpowiednio wysokie transfery. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG CA-USBK-11CC-0018-BK Lanberg kabel USB 2.0 mini AM-BM5P ferryt 1.8m |
| Opis: | Lanberg - Kabel USB - USB (M) do mini USB typ B (M) - USB 2.0 - DC 300 V - 1.8 m - czarny |
| EAN: | 5901969413618 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel USB |
| Technologia: | Ekranowana |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 30 |
| Napięcie znamionowe: | DC 300 V |
| Charakterystyka: | Rdzeń ferrytowy |
| Długość: | 1.8 m |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | 4 pin USB Typ A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Mini USB typ B - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | USB / USB 2.0 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 70 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.