{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta SD Canvas React Plus firmy Kingston zapewnia wysoką wydajność i szybkość, które zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z profesjonalnymi kamerami branżowymi dla twórców nagrywających filmy 4K/8K i robiących zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowana zgodnie ze standardami UHS-II i najwyższymi klasami prędkości U3 i V90, karta Canvas React Plus SD umożliwia wykonywanie sekwencyjnych zdjęć seryjnych z prędkością zapisu do 260 MB/s. Realizuj swoją kreatywność bez doświadczania wolnych prędkości i porzuconych klatek, maksymalizując przepływ pracy i wydajność. Prędkość transferu do 300 MB/s pozwala usprawnić proces postprodukcji i z łatwością radzić sobie z dużymi obciążeniami, jednocześnie rejestrując obraz w kinowej jakości i wysokiej rozdzielczości. Karta SD Canvas React Plus firmy Kingston to wydajna karta SD dla twórców treści, którzy chcą się rozwijać w dziedzinie cyfrowego filmowania i profesjonalnej fotografii. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 256GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R/260W U3 V90 for Full HD/4K/8K |
| Opis: | Kingston Canvas React Plus - Karta pamięci flash - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II |
| EAN: | 0740617301977 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 256 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 300 MB/s |
| Prędkość zapisu: | Do 260 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci SDXC UHS-II |
| Charakterystyka: | Obsługa 4K UHD, obsługa 8K UHD |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24 mm |
| Głębokość: | 32 mm |
| Wysokość: | 2.1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.