{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przemysłowa karta SD firmy Kingston zapewnia doskonałą wytrzymałość i niezawodność w zastosowaniach przemysłowych, w tym w automatyce, telekomunikacji, systemach danych, zarządzaniu budynkami i systemach POS. Została zaprojektowana i przetestowana pod kątem odporności na najbardziej wymagające czynniki środowiskowe. Dzięki temperaturze pracy od -40°C do 85°C przemysłowa karta SD firmy Kingston może normalnie działać w rozszerzonych zakresach temperatur. Karta wykorzystuje doskonały tryb pSLC, aby zapewnić niezawodne prędkości odczytu/zapisu do 100/80 MB/s. Ma ona pojemność do 1920 TBW przy 30 tys. cykli P/E i wbudowany zestaw funkcji dostosowanych do wytrzymałości, wydajności i potrzeb przemysłowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 16GB SDHC Industrial -40C to 85C C10 UHS-I U3 V30 A1 pSLC |
| Opis: | Kingston Industrial - Karta pamięci flash - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I |
| EAN: | 0740617335477 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 16 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 100 MB/s |
| Prędkość zapisu: | Do 80 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDHC UHS-I |
| Technologia: | TLC NAND Flash |
| Charakterystyka: | SIP Technology, obsługa funkcji Wear Levelling, zarządzanie złym blokiem, Pseudo SLC (pSLC), zbiórka odpadów, Dynamiczne Odświeżanie Danych, Monitorowanie Zdrowia, ochrona przed dystrybują odczytu z odświeżaniem automatycznym, wytrzymałość do 1920 TBW |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24 mm |
| Głębokość: | 32 mm |
| Grubość: | 2.1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.