{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta pamięci Kingston Canvas Select Plus SDXC UHS-I została zaprojektowana z myślą o wymagających entuzjastach fotografii i filmowania. Dzięki pojemności 64 GB karta pamięci zapewnia wystarczającą ilość miejsca na zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości. Oferuje prędkość odczytu do 100 MB/s, zapewniając szybki transfer plików i wydajną pracę. Karta została zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu, jest wodoodporna, odporna na promieniowanie rentgenowskie i temperaturę, dzięki czemu nadaje się do różnych warunków. Praca w ekstremalnych warunkach nie stanowi wyzwania dla karty Kingston Canvas Select Plus. Działa optymalnie w temperaturach od -25°C do 85°C. Dzięki stopniowi ochrony IPX7 karta pamięci jest odporna na zanurzenie w wodzie. Niezależnie od tego, czy rejestrujesz chwile na plaży, czy podczas trudnej wyprawy w terenie, możesz mieć pewność, że ta karta pamięci zapewni bezpieczeństwo Twoich danych. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 64GB SDXC Canvas Select Plus Gen3 100MB/s C10 UHS-I U1 V10 |
| Opis: | Kingston Canvas Select Plus - Karta pamięci flash - 64 GB - Video Class V10 / UHS-I U1 / Class10 - SDXC UHS-I |
| EAN: | 0740617348255 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 64 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | Video Class V10 / UHS-I U1 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 100 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci SDXC UHS-I |
| Charakterystyka: | Ochrona IPX7, wodoodporny, odporność na promieniowanie rentgenowskie, odporność na temperaturę |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24 mm |
| Głębokość: | 32 mm |
| Wysokość: | 2.1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.