{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor Dell Alienware AW2725D jest wyposażony w 27-calowy wyświetlacz Quantum Dot OLED, który zapewnia obraz o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440. Dzięki częstotliwości odświeżania V-Sync wynoszącej 280 Hz i szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,03 ms monitor ten zapewnia płynność ruchu dla graczy i twórców treści. Powłoka antyrefleksyjna i wysoka jasność 1000 cd/m2 zapewniają widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, a szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zapewniają wciągające wrażenia z każdej pozycji. Wyposażony w opcje łączności, w tym złącza HDMI, DisplayPort i hub USB 3.2, monitor AW2725D zapewnia wygodę i wydajność podczas grania i pracy. Oferuje wiele konfigurowalnych trybów gry, takich jak tryb FPS i tryb RPG, a także funkcje takie jak technologia Flicker-Free i Low Blue Light, które zwiększają komfort podczas długotrwałego użytkowania. Monitor ten spełnia również normy środowiskowe i posiada certyfikat ENERGY STAR, dzięki czemu jest odpowiedzialnym wyborem dla użytkowników dbających o ekologię. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Alienware 27 Monitor AW2725D 27inch QHD IPS LED 2xHDMI DP 3xUSB 3YPPG AE |
| Opis: | Alienware AW2725D - Monitor OLED - gaming - 27" (26.7" widoczny) - 2560 x 1440 QHD @ 280 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - z 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2281221 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wielkość celownika: | 26.7" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible, VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 280 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2292 mm |
| Pikseli na cal: | 111 |
| Jasność: | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99.3% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 280 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 27 - 470 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleks |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, technologia Low Blue Light, Dell ComfortView Plus, tryb konsolowy, 3 personalizowane tryby gry, FPS Mode, tryb MOBA, RPG Mode, RTS Mode, Tryb Sportowy, technologia Flicker Free, tryb Eye comfort, kalibracja Delta E<1, dokładność kolorów Delta E<2 |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 60.951 cm x 20.6 cm x 51.641 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 6.35 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 15 W) USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 40 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), zintegrowane zarządzanie kablami, obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie: | Ściereczka, naklejka Alienware |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1.4 - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel upstream USB 3.2 Generacji 1. - USB z Typ A na Typ B - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, DisplayPort 1.4, HDCP 1.4, HDCP 2.3, ograniczona zawartość BFR, ograniczona zawartość PCV, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 24.16 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 120 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Alienware Command Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 60.951 cm - głębokość: 20.6 cm - wysokość: 40.641 cm - waga: 6.35 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 60.951 cm - głębokość: 20.6 cm - wysokość: 51.641 cm - waga: 6.35 kg Bez podstawki - szerokość: 60.951 cm - głębokość: 6.948 cm - wysokość: 35.558 cm - waga: 3.92 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 9.09 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.