{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 256GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB/s A2 U3 V30 Card + Adapter |
| Opis: | Kingston Canvas Go! Plus - Karta pamięci flash (adapter microSDXC na SD w zestawie) - 256 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I |
| EAN: | 0740617347999 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 256 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 200 MB/s |
| Prędkość zapisu: | Do 160 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDXC UHS-I |
| Dołączona przejściówka pamięci: | Adapter microSDXC na SD |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Grubość: | 1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.