{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel zasilający AK-PC-06C CU CEE 7/7 / IEC C13 3 m |
| Opis: | Akyga AK-PC-06C - Kabel zasilający - CEE 7/7 do IEC 60320 C13 - 250 V - 10 A - 3 m - czarny |
| EAN: | 5901720131744 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Charakterystyka: | Z uziemieniem, 99.99% OFC (Oxygen Free Copper) |
| Długość: | 3 m |
| Średnica Zewnętrzna: | 7 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 296 g |
| Złącza | |
| Złącze: | Zasilanie CEE 7/7 |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie IEC 60320 C13 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.