{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD PC-189 Gembird kabel zasilający przedłużający IEC320 C13/C14, 1.8m |
| Opis: | Gembird PC-189 - Kabel zasilający przedłużający - 3-pole (F) do 3-pole (M) - AC 250 V - 1.8 m - Europa |
| EAN: | 8716309011310 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający przedłużający |
| Napięcie znamionowe: | AC 250 V |
| Długość: | 1.8 m |
| Lokalizacja: | Europa |
| Złącza | |
| Złącze: | Gniazdo power 3-pole - żeński |
| Złącze (Drugi Koniec): | Gniazdo power 3-pole - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | KEMA, RoHS, WEEE, IEC 60884 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.